با یاری خداوند متعال ، واحد آموزش شرکت شفیع سازه شرق (3S) مفتخر است که با برگزاری موفقیت آمیز دوره های متعدد آموزشی تاکنون برای بیش از 500 نفر در سراسر کشور زمینه اشتغالزایی را فراهم نموده و نیز رضایت حداکثری مشتریان ارجمند خود را در جای جای ایران عزیز بدست آورد.

لازم به ذکر است این دوره ها زیر نظر مستقیم سازمان فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی برگزار گردیده و گواهینامه های صادره برای تمامی هنرجویان محترم با تایید و امضای سازمان فنی و حرفه ای و شرکت شفیع سازه شرق می باشد که جا دارد از تلاشهای بی دریغ ریاست محترم سازمان فنی و حرفه ای ، معاونین و مدیران و نیز اساتید گرامی قدردانی بعمل آید.

در دوره آموزشی اخیر که از تاریخ 18 تیر لغایت 20 تیر به مدت 3 روزدر حال برگزاری است ، بیش از 40 نفر از سرویسکاران محترم از استانهای مختلف کشور به فراگیری مباحث تکمیلی مربوط به سرویس و نگهداری پکیج های زمینی و دیواری و  چگالشی می پردازند.

محل برگزاری کلاسهای آموزشی در سالن کنفرانس و سالن آزمایشگاه شرکت شفیع سازه شرق و نیز ساختمان آموزشی سازمان فنی و حرفه ای خراسان رضوی بوده که در پایان دوره و پس از اخذ آزمون از هنرجویان گرامی و تاییدیه اساتید گرانقدر به تمامی آنهاگواهینامه گرید بندی و مجوز نصب و سرویسکاری مجاز محصولات شرکت شفیع سازه شرق (پکیج تری اس) اهدا می گردد.